top of page

Rozlosowano pary VI rundy Pucharu Polski Mężczyzn 2012/2013
Dzisiaj o 13:00 rozlosowano pary VI rundy Pucharu Polski mężczyzn w siatkówce halowej , oraz gospodarzy pierwszych meczy ćwierćfinału

JSW vs. Effector Kielce

Jastrzębski Węgiel rozgrywa dziś z Effectorem Kielce pierwszy mecz drugiej połowy fazy zasadniczej.

W pierwszej partii z bardzo dobrej strony pokazał się Effector Kielce i to właśnie na jego korzyść rozegrał się ten set. Druga partia meczu to już gama kiwek drużyny gości , wygrana gładko do 17.

Kolejne sety rozgrywają się na korzyść JSW i tym samym Jastrzębianie wzbogacają się o 3 pkt .

Kolejnym rozgrywanym dziś meczem jest pojedynek LOTOSU Trefl Gdańsk i PGE Skry Bełchatów !
Zespół Skry wyszedł w składzie z Mariuszem Wlazłym na ataku , kapitan powrócił na swoje miejsce.
Więcej informacji po meczu !

Skład bełchatowskiej drużyny: Woicki-Winiarski, Bąkiewicz - Pliński, Kłos- Wlazły i libero Paweł Zatorski.