top of page

​Już po połowie sezonu ...

Jesteśmy już po połowie sezonu. Od początku w klasyfikacji generalnej góruje ZAKSA i nie ma na razie zamiaru oddać nikomu tej pozycji. Wiceliderem z 18 punktami plasuję się Asseco Resovia Rzeszów , która dziś 3:0 pokonała Lotos Trefl Gdańsk. Z tego meczu relacji niestety nie było. . Na trzecim miejscu z również 18 punktami plasuję się  AZS Politechnika Warszawa  , który  do swojego dorobku wczoraj dorzucił 2 pkt , wygrywając z PGE Skrą Bełchatów .

Skra vs. reprezentacja !

Już 16 grudnia będziemy świadkami niesamowitego wydarzenia !  Wygra Anastasi , czy Nawrocki ?

Spotkanie odbędzie się w Częstochowie . Ciekawe jesteśmy gdzie odnajdzie swoje miejsce Michał Winiarski ... albo może jeden set tu , drugi po drugiej stronie siatki i tak na przemian , nam by taki układ chyba najlepiej odpowiadał.

Waszym zdaniem kto taki mecz może zwyciężyć - jedna z dwóch najlepszych reprezentacji w siatkówce na świecie , czy jedna z najlepszych drużyn klubowych ?
Nie mogę się doczekać , niestety nie będę miała okazji zobaczyć tego meczu na żywo .
16 grudnia o 19:30 w Częstochowie :)

Wszystkich z Częstochowy zapraszamy na mecz , a reszta na pewno zasiądzie wygodnie przed telewizorem.
Zanim jeszcze ten mecz się odbędzie , będziemy mieli okazję obejrzeć jeszcze jeden mecz fazy grupowej LM z udziałem Skry w naszym niewątpliwie pięknym mieście jakim jest Łódź .
Tomis Constanca - PGE Skra Bełchatów
Mecz przełożony na godzinę 20:30 , godzina zmieniona , wcześniej spotkanie miało odbyć się o 18:00 , ale o zmianę godziny prosił Polsat.